تبلیغات
وبلاگ شهید بهروز غلامی - شیدایی(از کتاب رازهای نهفته،روایت غلامی)
وبلاگ شهید بهروز غلامی
صفحه نخست         تماس با مدیر         پست الکترونیک        RSS         ATOM

با سلام خدمت شما کاربر گرامی

به عنوان نمونه چندین خاطره از خاطرات درج شده در کتاب رازهای نهفته، روایت غلامی را در این وبلاگ درج خواهیم کرد.

انشاءالله ما را از درج نظرات خود بی نصیب نفرمایید.


شیدایی

بهروز پسری با ادب، جوانمرد و اهل ورزش بود. علاقه‌ی زیادی به من داشت و علاقه خودش را به اشکال مختلف بروز داده بود. عشق بهروز به من از سر احساسات پاک بود و قصد داشت با من ازدواج کند. چون با‌ایمان، اهل نماز و روزه بود، من هم او را دوست داشتم.

بهروز از ته دل مرا دوست داشت و مصمم بود که با هم ازدواج کنیم. چند بار به همراه خانواده‌اش به خواستگاری من آمده بود، امّا خانواده‌ام که بختیاری بودند، اعتقاد داشتند که شگون ندارد دو دختر به یک خانواده بدهند و بر این اساس مخالفت می‌کردند. خانواده‌ی او هم دلخور شدند و دیگر تمایلی نشان نمی‌دادند. اولین بار که به خواستگاری آمدند سال پنجاه و شش بود. دو سال گذشت تا این‌که سال پنجاه و هشت برای سومین بار به خواستگاری آمد. این با برای این‌که خانواده جواب رد  ندهند،....

همسر شهید

با علی غیوراصلی آمده بود. خانواده‌اش در تبریز بودند و به خاطر دوری راه نیامدند.

سال پنجاه و هشت، بعد از دو سال انتظار به هم رسیدیم و سرانجام خانواده‌ام راضی شدند و ما نامزد کردیم. نامزد که شدیم برایم یک عطر ویو فرانسوی هدیه گرفت که خیلی دوستش داشتم. بعد از گذشت سی و دو سال هنوز رایحه‌ی آن در خاطرم هست و فراموشش نکرده‌ام. همان سال در شب میلاد امام رضا (ع) به عقد هم درآمدیم و ازدواج کردیم.

عروسی خیلی ساده در خانه پدرم در همان لین چهار حصیر‌آباد برگزار شد. بیشتر مهمان‌ها اقوام من بودند. بهروز شب عروسی با لباس سبز سپاه در مجلس حاضر شد. بعد از این‌که مهمان‌ها رفتند، کت و شلوار پوشید و با هم عکس گرفتیم، اگر‌چه دلش می‌خواست با همان لباس سپاه عکس بگیرد؛ چون من دوست داشتم کت و شلوار بپوشد، به خاطر دل من و خوشحال کردنم این کار را کرد.

نوع مطلب : کتاب رازهای نهفته، روایت غلامی، شهید غلامی، 
برچسب ها :


جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :